Masu mediju sabrukums?

Paneļdiskusija divos cēlienos par saziņu un politiku jaunajā mediju realitātē.

Digital Guru mācību centrs uzsāk jauna formāta pasākumu ciklu – paneļdiskusijas. Paneļdiskusija ir pasaulē plaši izplatīts pasākumu veids, kura laikā uzaicinātie runātāji – viedokļu līderi uzstājas ar iepriekš sagatavotiem priekšlasījumiem un pēc tam moderatora vadībā diskutē par aizsākto tēmu. Paneļdiskusija ir izglītojošs pasākums ar izklaides elementiem. Runātāji ir gatavi aizstāvēt savu viedokli karstās diskusijās savā starpā un ar klausītājiem. Auditorija piedalās, uzdodot jautājumus, izsakot viedokli, aplaudējot, svilpjot vai ūjinot. Nedrīkst fiziski aizskart citas personas.

Pasākuma auditorija ir politiskie vai sociālo tīklu aktīvisti, studenti, referentu fani, partiju un mediju darbinieki, partiju sponsori, NVO un lobistu pārstāvji. Aicinām paneļdiskusiju apmeklēt arī DG pastāvīgos klientus, kā arī visus, kuri pamanījuši, ka politika ir izkāpusi no televizora, kā dzeguze sadējusi savas olas jūsu viedtālrunī un tur perē nākamās vēlēšanas. Ja gribat zināt, vai viņa tur paliks dzīvot uz visiem laikiem.

Ieejas kartes pirms pasākuma pārdotas netiks. Masu mediju pārstāvjiem lūgums akreditēties, sūtot pieteikumus uz info@digitalguru.lv.

 

Informācija par pasākumu

Paneļdiskusija
Vienas diskusijas ilgums - trīs stundas
Otrā daļa 24. maijā
LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā 17:00 - 20:00

Diskusijas dalībnieki

Cena

EUR 24.00
MIMXII