Agris Krusts

Informācijas drošības un ētiskās urķēšanas pasniedzējs no 2003. gada. Apmācības uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem vadītas gan tepat Latvijā, gan Krievijā, Vācijā, Itālijā, Lielbritānijā un Korejā. Arī Agra ikdienas darbs uzņēmumā “IT Centrs” ietver drošības auditus un ielaušanās testus Latvijas un ārzemju klientiem.

Darba pieredze ietver gan maketētāja un sistēmu administratora darbu AS Diena, gan projekta vadītāja un Unix eksperta pienākumus SIA Lattelecom. No 2000. gada Agris ir līdzdibinātājs un konsultants uzņēmumā IT Centrs. Pasniedzēja pieredze uzkrāta arī strādājot ar RSEBAA studentiem, sagatavojot un vadot mācību programmu “Operētājsistēmas”.

Starptautiskajā profesionālajā IT drošības asociācijā ISACA Agris ir sertificējies kā informācijas sistēmu auditors, kā arī riska un informācijas sistēmu kontrolē. Savulaik Latvijas Universitātē iegūts bakalaura grāds datorzinātnēs, kā arī maģistra grāds, apgūstot vadības informācijas sistēmas.

Papildus pamatdarbam Agris ir ne tikai aktīvs dabas un sporta fotogrāfs (http://www.agriskrusts.lv), bet arī vairāku pilsoniskās žurnālistikas platformu (tribine.lv, spoki.lv) veidotājs internetā.

Kursi

Sertifikācija

Vietnes

MIMXII