Milda Ošiņa ir pabeigusi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu, LMA bakalaura programmu un arī studējusi pedagoģiju. Mācīt citiem datorprogrammas viņa sāka, mācoties “lietišķajos”, jo toreiz skola šīs programmas nepiedāvāja, bet kursa biedriem bija nepieciešamas šāda veida zināšanas un prasmes. Milda ir strādājusi par datorgrafikas skolotāju arī Nacionālajā Mākslu vidusskolā (Jaņa Rozentāla Mākslas skolā).

pilns apraksts
Informācijas drošības un ētiskās urķēšanas pasniedzējs no 2003. gada. Apmācības uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem vadītas gan tepat Latvijā, gan Krievijā, Vācijā, Itālijā, Lielbritānijā un Korejā. Arī Agra ikdienas darbs uzņēmumā "IT Centrs" ietver drošības auditus un ielaušanās testus Latvijas un ārzemju klientiem.
pilns apraksts
Augsta līmeņa profesionālis, kurš savas izcilās teorētiskās zināšanas lieto ne tikai kursu apmācībās, bet arī praktiskos ikdienas darbos, veidojot grafiskā dizaina maketus un mācību materiālus. Tāpēc gandrīz nav tādu jautājumu par programmām, uz kuriem Ēriks nevarētu uzreiz atbildēt. Pasniedz Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop un Flash kursus kopš Digital Guru dibināšanas, Adobe sertifikācijas eksāmenos saņem vērtējumu, kas tuvu maksimālajam.
pilns apraksts
Uzņēmējs un fotogrāfs, "Digital Guru" dibinātājs, Latvijas lata (banknošu) dizaina līdzautors.
pilns apraksts
Hardijs viens no pirmajiem Latvijā sāka darboties ar Apple datoriem ( 1989. gadā, kas dažiem kursu apmeklētājiem ir dzimšanas gads), likumsakarīgi kļuvis par vienu no mega ekspertiem. Latvijā ir maz cilvēku, kas zina Mac labāk par viņu. Iespējams, tādu nav. Ir nācies izmisuma brīžos, kad datortehnika vai programmas saniķojas, zvanīt Hardijam, cerot saņemt ātro palīdzību pa telefonu. Ja vien ir iespējams kāds risinājums, atbilde seko, nesagaidot jautājuma beigas. Parasti padomi pārliecinoši labi palīdz.
pilns apraksts
Ivs Zenne savu darba pieredzi uzkrājis, 20 gadu strādājot par mākslinieku tādās reklāmas aģentūrās kā „Diena / Metro”, „Divīzija”, "Taivas Ogilvy", kā radošais direktors „Creative Laboratory” un „Publicis Rīga”. Iva zināšanas un prasmes īpaši labi izpaužas darbos, kur apvienojas fotogrāfija un grafiskais dizains – jomas, kuras pārzina vienlīdz labi. Kursu audzēkņi novērtē Iva pasniegšanas stilu, inteliģentu un smalka, labvēlīga humora caurvītu.
pilns apraksts
MIMXII