Ēriks Lasmanis

Augsta līmeņa profesionālis, kurš savas izcilās teorētiskās zināšanas lieto ne tikai kursu apmācībās, bet arī praktiskos ikdienas darbos, veidojot grafiskā dizaina maketus un mācību materiālus. Tāpēc gandrīz nav tādu jautājumu par programmām, uz kuriem Ēriks nevarētu uzreiz atbildēt. Pasniedz Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop un Flash kursus kopš Digital Guru dibināšanas, Adobe sertifikācijas eksāmenos saņem vērtējumu, kas tuvu maksimālajam.

Ēriks palīdz arī citiem interesentiem sagatavoties Adobe sertifikācijas eksāmeniem. Sagatavo un pasniedz mācību programmas, kas piemērotas izdevniecību un citu uzņēmumu specifiskajām vajadzībām, piemēram, mācību kursu par to, kā pārveidot poligrāfijai paredzētos grāmatu un žurnālu maketus tā, lai tie būtu aplūkojami dažādās mobilajās, elektroniskajās ierīcēs. Ēriks pēc dabas ir  Pedagogs ar lielo burtu, tolerants, iedziļinās katra klienta individuālajās vajadzībās. Ieguldījis lielu darbu Digital Guru mācību materiālu sagatavošanā.

Pieredze pieaugušo izglītībā jau kopš 2006. gada. Daudz mākslas skolu pedagogu ir pateicīgi par Ērika vadītajos kursos gūtajām zināšanām, kas turpmāk noderēs skolēnu apmācībās.

Ērikam ir vairāk kā 15 gadu pieredze maketēšanas, attēlu apstrādes un poligrāfijas jomā – veidojis reklāmas maketus, žurnālus un grāmatas izdevniecībā “Lilit” un “Zvaigzne ABC”. Pēdējos gados pievērsies arī interaktīvu vizuāli informatīvu materiālu veidošanai. Šobrīd turpina darbu kā neatkarīgs profesionālis, strādā gan projektu izstrādē, kas paredzēti poligrāfijai, gan tādu, kas piemēroti digitālajai videi.

Kursi

Sertifikācija

Vietnes

MIMXII