Viens no vadošajiem dabas fotogrāfiem Latvijā, augsta līmeņa profesionālis, kura pamatnodarbošanās jau vairāk nekā 30 gadu ir dabas fotografēšana. Sadarbojas ar žurnāliem un izdevējiem gan Latvijā, gan ārzemēs.

pilns apraksts
Profesionāls fotoreportieris ar vairāk kā 28 gadu darba pieredzi. Kopš 2006. gada globālās ziņu aģentūras Reuters vienīgais fotogrāfs Baltijā un kopš 2012. gada – arī Skandināvijas valstīs.
pilns apraksts
Autoritāte melnbaltās analogās fotogrāfijas tehnoloģijās. Strādā ar dažādām netradicionālām foto tehnikām. Savos foto projektos ir erudīts perfekcionists kā mākslinieciskā, tā tehniskā ziņā.
pilns apraksts
Režisors un operators, ikdienā filmē Saeimas Kancelejas paspārnē. Autors dažādu žanru TV raidījumiem - „Labvakar”, ”Nedēļa”, ”Tādi esam”, ”Krējums...saldais”, ”Mājokļa jautājums” u.c., kā arī 30 dokumentālajām un publicistiskajām videofilmām un virknei video reklāmu.
pilns apraksts
Uzņēmējs un fotogrāfs, "Digital Guru" dibinātājs, Latvijas lata (banknošu) dizaina līdzautors.
pilns apraksts
Hardijs viens no pirmajiem Latvijā sāka darboties ar Apple datoriem ( 1989. gadā, kas dažiem kursu apmeklētājiem ir dzimšanas gads), likumsakarīgi kļuvis par vienu no mega ekspertiem. Latvijā ir maz cilvēku, kas zina Mac labāk par viņu. Iespējams, tādu nav. Ir nācies izmisuma brīžos, kad datortehnika vai programmas saniķojas, zvanīt Hardijam, cerot saņemt ātro palīdzību pa telefonu. Ja vien ir iespējams kāds risinājums, atbilde seko, nesagaidot jautājuma beigas. Parasti padomi pārliecinoši labi palīdz.
pilns apraksts
MIMXII