Milda Ošiņa ir pabeigusi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu, LMA bakalaura programmu un arī studējusi pedagoģiju. Mācīt citiem datorprogrammas viņa sāka, mācoties “lietišķajos”, jo toreiz skola šīs programmas nepiedāvāja, bet kursa biedriem bija nepieciešamas šāda veida zināšanas un prasmes. Milda ir strādājusi par datorgrafikas skolotāju arī Nacionālajā Mākslu vidusskolā (Jaņa Rozentāla Mākslas skolā).

pilns apraksts

Viens no vadošajiem dabas fotogrāfiem Latvijā, augsta līmeņa profesionālis, kura pamatnodarbošanās jau vairāk nekā 30 gadu ir dabas fotografēšana. Sadarbojas ar žurnāliem un izdevējiem gan Latvijā, gan ārzemēs.

pilns apraksts
Profesionāls fotoreportieris ar vairāk kā 28 gadu darba pieredzi. Kopš 2006. gada globālās ziņu aģentūras Reuters vienīgais fotogrāfs Baltijā un kopš 2012. gada – arī Skandināvijas valstīs.
pilns apraksts
Informācijas drošības un ētiskās urķēšanas pasniedzējs no 2003. gada. Apmācības uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem vadītas gan tepat Latvijā, gan Krievijā, Vācijā, Itālijā, Lielbritānijā un Korejā. Arī Agra ikdienas darbs uzņēmumā "IT Centrs" ietver drošības auditus un ielaušanās testus Latvijas un ārzemju klientiem.
pilns apraksts
Vajadzība pēc dziļākas un plašākas izpratnes par to, kas ir un kā rodas vērtība cilvēkiem, biznesiem, iestādēm; kā meistarīgi harmonizēt digitālo, virtuālo un pieredzamo, likumsakarīgi aizveda pakalpojumu dizaina metožu apguvē un lietošanā. Šīs zināšanas jēgpilni papildina komunikācijas stratēģes aroda prasmes un ļauj meklēt un atrast viedākus risinājumus dažādiem izaicinājumiem.
pilns apraksts
Augsta līmeņa profesionālis, kurš savas izcilās teorētiskās zināšanas lieto ne tikai kursu apmācībās, bet arī praktiskos ikdienas darbos, veidojot grafiskā dizaina maketus un mācību materiālus. Tāpēc gandrīz nav tādu jautājumu par programmām, uz kuriem Ēriks nevarētu uzreiz atbildēt. Pasniedz Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop un Flash kursus kopš Digital Guru dibināšanas, Adobe sertifikācijas eksāmenos saņem vērtējumu, kas tuvu maksimālajam.
pilns apraksts
Autoritāte melnbaltās analogās fotogrāfijas tehnoloģijās. Strādā ar dažādām netradicionālām foto tehnikām. Savos foto projektos ir erudīts perfekcionists kā mākslinieciskā, tā tehniskā ziņā.
pilns apraksts
Režisors un operators, ikdienā filmē Saeimas Kancelejas paspārnē. Autors dažādu žanru TV raidījumiem - „Labvakar”, ”Nedēļa”, ”Tādi esam”, ”Krējums...saldais”, ”Mājokļa jautājums” u.c., kā arī 30 dokumentālajām un publicistiskajām videofilmām un virknei video reklāmu.
pilns apraksts
Uzņēmējs un fotogrāfs, "Digital Guru" dibinātājs, Latvijas lata (banknošu) dizaina līdzautors.
pilns apraksts
Hardijs viens no pirmajiem Latvijā sāka darboties ar Apple datoriem ( 1989. gadā, kas dažiem kursu apmeklētājiem ir dzimšanas gads), likumsakarīgi kļuvis par vienu no mega ekspertiem. Latvijā ir maz cilvēku, kas zina Mac labāk par viņu. Iespējams, tādu nav. Ir nācies izmisuma brīžos, kad datortehnika vai programmas saniķojas, zvanīt Hardijam, cerot saņemt ātro palīdzību pa telefonu. Ja vien ir iespējams kāds risinājums, atbilde seko, nesagaidot jautājuma beigas. Parasti padomi pārliecinoši labi palīdz.
pilns apraksts
Stratēģijas, mārketinga, komunikāciju un zīmolvedības praktiķis ar 20 gadu pieredzi reklāmas un radošajās nozarēs. Viens no pieredzējušākajiem komunikāciju stratēģiskajiem plānotājiem Latvijā.
pilns apraksts
Ivs Zenne savu darba pieredzi uzkrājis, 20 gadu strādājot par mākslinieku tādās reklāmas aģentūrās kā „Diena / Metro”, „Divīzija”, "Taivas Ogilvy", kā radošais direktors „Creative Laboratory” un „Publicis Rīga”. Iva zināšanas un prasmes īpaši labi izpaužas darbos, kur apvienojas fotogrāfija un grafiskais dizains – jomas, kuras pārzina vienlīdz labi. Kursu audzēkņi novērtē Iva pasniegšanas stilu, inteliģentu un smalka, labvēlīga humora caurvītu.
pilns apraksts
MIMXII