Liene Kupča

Vajadzība pēc dziļākas un plašākas izpratnes par to, kas ir un kā rodas vērtība cilvēkiem, biznesiem, iestādēm; kā meistarīgi harmonizēt digitālo, virtuālo un pieredzamo, likumsakarīgi aizveda pakalpojumu dizaina metožu apguvē un lietošanā. Šīs zināšanas jēgpilni papildina komunikācijas stratēģes aroda prasmes un ļauj meklēt un atrast viedākus risinājumus dažādiem izaicinājumiem.

Daudzpusīgā izglītība – māksla, politika, bizness – izveidojusi specifisku un ne tik bieži sastopamu, darba tirgū pieprasītu zināšanu un pieredzes kokteili, kurš tiek nepārtraukti bagātināts ārpus Latvijas. Iegūts bakalaura grāds politikas zinātnē, maģistra grāds – biznesa vadībā. Studējusi arī Rīgas Ekonomikas augstskolā stratēģiskā menedžmenta programmā un joprojām nekas neliecina, ka zināšanu apguve varētu pierimt.

Strādājusi mārketinga komunikāciju nozarē un jaunu biznesa produktu izstrādē dažādos uzņēmumos gan biznesa (Lattelecom, Ideju Forums), gan vadošajās radošajās – (McCann Riga, TBWA Latvija) un mediju aģentūru pusēs. Klientu lokā ir ne tikai vadošie zīmoli Latvijā, kuriem domātas un kopradītas komunikācijas stratēģijas un taktikas, veicinātas komunikācijas paradigmas maiņas iniciatīvas. Kopā ar pašvaldību un valsts iestādēm izdevies izveidot ne vien jēgpilnus un funkcionāli piepildītus zīmolus, bet arī īstenot pakalpojumu dizaina pilotprojektus, piemēram, Dobeledara.lv.

Pieredze pieaugušo izglītībā no 2008. gada, vada kursus un seminārus par komunikāciju un mārketingu, māca prezentācijas un digitālā portfolio veidošanas prasmes, kā arī, jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu dažādām uzņēmēju auditorijām, piemēram, tūrismā. Īpaši bieži vadītas apmācības mākslas un kultūrizglītības priekšmetu skolotājiem, kā arī, radošo nozaru darbiniekiem par digitālajiem instrumentiem ikdienas darbam.

Liene ir vairāku avangardisku un savu laiku apsteigušu mediju projektu veidotāja, zināmākie no tiem – Ideju Foruma izveidotā e-bibliotēka un pasaku portāls Pasakas.net, kas 2009. gadā ieguva Eiropas lielākā televīzijas, radio un jauno mediju festivāla „Prix Europa” žūrijas Simpātiju balvu.

Brīvajā laikā pārliecinās par Latvijas mazā mēroga priekšrocībām: tver kultūras dzīvi, airē upes vai orientējas mežos, kā arī tic uz pilnvērtīgu ziemu atgriešanos, jo nesen tālredzīgi sarūpēja distanču slēpes meditatīviem nolūkiem.

Kursi

Vietnes

MIMXII