Zigurds Zaķis

Stratēģijas, mārketinga, komunikāciju un zīmolvedības praktiķis ar 20 gadu pieredzi reklāmas un radošajās nozarēs. Viens no pieredzējušākajiem komunikāciju stratēģiskajiem plānotājiem Latvijā.

Bijis līdzdibinātājs un stratēģiskās plānošanas vadītājs divās nozīmīgās reklāmas aģentūrās Balta Communication (1994–2001) un DOMINO BBDO (2001–2010), stratēģiskās plānošanas un digitālās attīstības direktors vienā no vadošajām Krievijas aģentūrām INSTINCT (BBDO Russia Group, 2010–2011). Dizaina un zīmolvedības aģentūras IGLOO līdzdibinātājs (no 2004).

Zigurds ieguvis biznesa vadības maģistra grādu (MBA) ar specializāciju stratēģijā un starptautiskajā biznesā Brandeis Universitātes starptautiskajā biznesa skolā (Brandeis International Business School. Boston, 2005) un bakalaura grādu datorzinātnēs Rīgas Tehniskajā universitātē (1993).

Zigurds ir autors blogam par mārketingu, stratēģiju, reklāmu un dizainu (www.zigurdszakis.lv) un jau vairāk nekā 12 gadu aktīvi lasa lekcijas un sniedz prezentācijas saistībā ar mārketinga un stratēģijas jautājumiem.

Kursi

Vietnes

MIMXII