Pateicoties sev, draugiem, cienītājiem, labvēļiem un, protams, savu nelabvēļu īpaši pašaizliedzīgiem pūliņiem, viņš ir kļuvis par kolēģu respektētu vairāku arodu un nodarbju korifeju, par Rīgas sabiedriskās dzīves izgreznojumu, par intelektuālu autoritāti domājošajiem un dēmonisku personāžu – konspiratoriem. Mārča Bendika darītais vai teiktais, vienalga, cik tas ir vai šķiet impulsīvs, vienmēr balstās uz stabila erudīcijas un personiskas pieredzes fundamenta.
pilns apraksts
Divdesmit gadu laikā viņš veidojis Latvijas kultūras, mākslas, biznesa un politikas redzamāko un nozīmīgāko cilvēku portretus, darbojas fotogrāfu apvienībā "Fotocentrs" kopš 1997. gada. Jānis Deinats ir arī Dailes teātra fotogrāfs un aizrautīgs savu personīgo fotomākslas projektu realizētājs.
pilns apraksts

Viens no vadošajiem dabas fotogrāfiem Latvijā, augsta līmeņa profesionālis, kura pamatnodarbošanās jau vairāk nekā 30 gadu ir dabas fotografēšana. (Fotografē žurnālam “Medības, Makšķerēšana, Daba”.) Sadarbojas ar izdevējiem gan Latvijā, gan ārzemēs.

pilns apraksts
Profesionāls fotoreportieris ar vairāk kā 28 gadu darba pieredzi. Kopš 2006. gada globālās ziņu aģentūras Reuters vienīgais fotogrāfs Baltijā un kopš 2012. gada – arī Skandināvijas valstīs.
pilns apraksts
Autoritāte melnbaltās analogās fotogrāfijas tehnoloģijās. Strādā ar dažādām netradicionālām foto tehnikām. Savos foto projektos ir erudīts perfekcionists kā mākslinieciskā, tā tehniskā ziņā.
pilns apraksts
Režisors un operators, ikdienā filmē Saeimas Kancelejas paspārnē. Autors dažādu žanru TV raidījumiem - „Labvakar”, ”Nedēļa”, ”Tādi esam”, ”Krējums...saldais”, ”Mājokļa jautājums” u.c., kā arī 30 dokumentālajām un publicistiskajām videofilmām un virknei video reklāmu.
pilns apraksts
Uzņēmējs un fotogrāfs, "Digital Guru" dibinātājs, Latvijas lata (banknošu) dizaina līdzautors.
pilns apraksts
Hardijs viens no pirmajiem Latvijā sāka darboties ar Apple datoriem ( 1989. gadā, kas dažiem kursu apmeklētājiem ir dzimšanas gads), likumsakarīgi kļuvis par vienu no mega ekspertiem. Latvijā ir maz cilvēku, kas zina Mac labāk par viņu. Iespējams, tādu nav. Ir nācies izmisuma brīžos, kad datortehnika vai programmas saniķojas, zvanīt Hardijam, cerot saņemt ātro palīdzību pa telefonu. Ja vien ir iespējams kāds risinājums, atbilde seko, nesagaidot jautājuma beigas. Parasti padomi pārliecinoši labi palīdz.
pilns apraksts
MIMXII